ligury-do-lutuLigury do lutowania złota to stopy na bazie miedzi, srebra i innych metali o niskiej temperaturze topnienia, które muszą być stopione ze złotem o odpowiedniej próbie. Główną zaletą stopu lutowniczego na bazie złota jest to, że nie ma ryzyka zmiany próby, dzięki temu że spoina ma dokładnie taką samą zawartość złota jak materiał bazowy.
Ligury do lutowania srebra to stopy na bazie miedzi w granulacie, które pozwalają po dodaniu srebra w odpowiedniej proporcji uzyskać półprodukt nadający się do łączenia srebrnych elementów. Stopy do lutowania srebra umożliwiają użytkownikowi maksymalną elastyczność przy lutowaniu. Można samemu zdecydować o ilości dodanego srebra w zależności od potrzeb, uzyskując formułę, która jest mniej lub bardziej odporna z punktu widzenia termicznego. To ogromna korzyść z punktu widzenia liczby stopów które trzeba przechowywać w magazynie.

Stopy lutownicze pozwalają na produkcje półfabrykatów (blachy lub drutu) nadających się do lutowania elementów za pomocą lasera, palnika lub pieca. Zakres stopów lutowniczych Legor Group charakteryzuje się szerokim wyborem receptur, opracowanych w celu zagwarantowania dostępności różnych stopni lutowności (znanych również jako „twardość) w każdym kolorze i w każdej próbie.

Wyświetlanie 1–16 z 17 wyników